Profiles and accessories for stretch ceilings
Professional LED lighting

2K- Trade to polska firma zajmująca się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą profili aluminiowych do montażu sufitów napinanych, a także profili LED i profili cieniujących do sufitów gipsowo-kartonowych.

Nasze produkty i rozwiązania w zakresie sufitów napinanych oparte są na wieloletnim doświadczeniu, aktualnych trendach w budownictwie, tendencjach w projektowaniu wnętrz, praktycznych informacjach i życzeniach naszych Klientów.
Oferowany asortyment obejmuje:
Dostarczamy nasze produkty do większości krajów świata z naszego magazynu w Łodzi.
Zachęcamy do współpracy!

Oferujemy

Profile do sufitów napinanych


Nasza oferta zawiera profile aluminiowe do montażu sufitów napinanych o różnej złożoności i kształtach, po przystępnych cenach.

Osłony do profili LEDOferujemy osłony rozpraszające światło własnej produkcji, z wysokiej jakości materiałów i szerokim wyborem dostępnych opcji.

Akcesoria do sufitów napinanych

W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment dodatków do produkcji i montażu sufitów napinanych, w tym uszczelki, platformy i pierścienie do montażu oświetlenia, harpuny, klej, środki do pielęgnacji i inne...

Specjalne profile do konstrukcji z płyt K/G


Oferujemy specjalne profile do konstrukcji z płyt K/G, zapewniające szybki i łatwy montaż oraz szeroki zakres zastosowania. Profil umożliwia cieniowe połączenie ze ścianą i może być wyposażony w podświetlenie LED

Oświetlenie LED


Pełen asortyment LED i akcesoriów oświetleniowych, idealnych do sufitów napinanych i sufitów podwieszanych. Charakteryzują się one wysoką jakością i trwałością, a także energooszczędnością i różnorodnymi opcjami aranżacji wnętrz

Ocieplenie i uszczelnienie


Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania izolacyjne dla wielu branż przemysłowych i projektów budowlanych. Nasza pianka natryskowa pozwala szybko i łatwo izolować obiekty, zabezpieczać przed kondensacją, korozją, uszczelniać itd. Szybkie i łatwe rozwiązanie dla każdego fachowca.

Dostawa towarów

Dzięki współpracy z wieloma firmami logistycznymi oferujemy naszym klientom optymalne opcje dostaw naszych produktów do większości krajów, z uwzględnieniem czasu i kosztów.